Auto Coiffeur

Carlab Kalın Çizik Giderici 1kg

Kullanım Şekli:
Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Uygulanacak yüzeyin sıcak olmamasına dikkat ediniz. Tozsuz ve gölge bir alanda uygulayınız.                                                                        
Elle uygulama: Pamuklu bez yadaüstübünün üzerine bir miktar ürün alınarak, aracın üzerine dairesel hareketlerle bastırarak, çizik kayboluncaya kadar uygulayınız. Yüzey de kalan kalıntıları temiz mikrofiber bez ile siliniz.                                                  
Makine ile uygulama: Makinenin ucuna bir kalın çizik giderici sünger veya yün keçe takınız. Çizik yüzeye bir miktar Carlab kalın çizik giderici dökülerek makina ile 1200-1500 devir/dk çizik kaybolana kadar uygulayınız. Daha sonra temiz mikrofiber bezle siliniz.
Kullanım Alanı:

CarLab kalın çizik giderici pasta ile aracın kaportasında meydana gelen kalın çizikleri, harelenmeleri, oksitlenmeyi kolaylıkla giderebilirsiniz. Bir dolgu malzemesi değildir.CarLab kalın çizik giderici parlaklık sağlamaz. Uygulamadan sonra mutlaka CarLab cila serisinden bir ürün kullanılmalıdır. Özellikle fırça ve sünger ile yapılan yıkamalardan sonra oluşan nispeten kalın çizikleri (astara inmemiş) yüzeye zarar vermeden yok eder. Kalın çiziklerde çok etkili bir üründür. Tampon sürtmesiyle oluşmuş izleri, matlaşmış ve oksitlenmiş boyaları onarır. Dal çizikleri, tırnak çizikleri, sürtünmeler, boya kalıntısı, oje izleri, etiket yapıştırıcı izleri gibi sorunları çözer.