New Product

Laber Keratin Ampul

NEDEN KERATİN AMPÜL?
Keratin kelimesi Yunanistan’da boynuz anlamına gelen keros’dan türemiştir.  Cildin ectoderm tabakasından türeyen hayvansal kaynaklı proteindir.  İçeriği amino asitlerce zengin olup (aspartic asid, glutamic asid, serine, histidin, glycine, threonine, arginine, alanine, thyrosine, valine, methionine, pheniylalanine, isoleucine, leucine, lysine, proline, cystine ) aynı zamanda disülfit bağlarını içerir. İnsan saçının aminoasit kompozisyonu ise sülfür amino asitlerin oranına göre nitelendirilir. İçeriğindeki sistin aminoasiti saçta bulunan sistin bağları güçlendirir. Bu durum ise saçın öz yapısını güçlendirir sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar.Saç ; perma , boyama, kurutma gibi işlemlerden ve aynı zamanda sıcak hava , soğuk hava ,güneş ışı radyasyon gibi dış faktörlere bağlı olarak zarar görür.
Saçınızda film oluşması; saçınızda film oluşturması sayesinde saçınıza dışardan gelecek toz, kirli hava ve güneşin yıpratıcı etkilerine karşı bariyer oluşması demektir. Bu sayede bu zararlı etkiler saçınıza yaklaşmadan önce absorplanmış olur ve etkileri imha edilir.Saçınızın elastikiyetinin artması; saçlarınızın diğer problemi kırılmalar ve çatlaklardır. Bu kırık ve çatlaklar saçı bakımsız, mat ve solgun gösterir. Elastikliğin artması demek fiziki koşullara karşı daha dayanaklı saçlar demektir. Saç kırılmalarını azaltmanın önemli bir yöntemi de saçın elastik yapısını güçlendirmeden geçer.Bir protein çözeltisi olan Keratin ampul, saçınızı tamir eder, saçınız üzerinde film oluşturur, saçınızı besler, saçınızın elastikiyetini artırır, kırılma riskiniz azaltır ve aynı zamanda saç kaybınızı azaltmaya yardımcı olur.
KULLANIM ŞEKLİ:
Kutunun içerisindeki özel aparatı kullanarak ampülü kapak kısmından deliniz. Keratin ampülü avucunuza alarak saça ve kafa derisine parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. Durulamadan, saçınızı tarayarak doğla bir şekilde kurumasını bekleyebilirsiniz. Tavsiyemiz; Laber Şampuan/ saç kremi içerisine Laber Keratin Ampul'ü kutunun üzerindeki fotoğraflara bakarak ekleyebilirsiniz ve saçınıza uygulayabilirsiniz.
UYARILAR:
İçeriğindeki bileşene karşı bilinen bir alerjiniz var ise kullanmayınız. Gözlerle temasından kaçınınız. Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız.
İÇERİK:
Hydrolyzed Keratin